NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Jutro, 27 listopada po Mszy św. wieczornej modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie oraz poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju.
 3. Wypominki i różaniec za zmarłych w tygodniu o 17.30, dzisiaj o 16.30. Msza św. w intencji polecanych w wypominkach w dni powszednie o 18.00, w niedzielę o 17.00.
 4. W środę adoracja od godz. 15.00 do Mszy wieczornej; w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa, w czasie którego przedstawimy św. Józefowi prośby pozostawione na kartkach.
 5. W czwartek swoje imieniny będzie obchodził ojciec Andrzej Ruszała. Prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta i już dzisiaj życzymy mu wiele Bożej łaski i opieki Patrona. Msza św. imieninowa w czwartek o godz. 18.00.
 6. W tym tygodniu przepada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych i starszych parafian; można zgłaszać w zakrystii osoby, które pragnąć przyjąć Pana Jezusa. Zapraszamy również na Mszę św. wieczorną oraz adorację wynagradzającą do godz. 20.00. Msza św. dla dzieci i ich rodzin o godz. 16.30. 
 7. W sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy św. wieczornej medytacja maryjna i różaniec wynagradzający. 
 8. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.
 9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent, a więc nowy rok liturgiczny.  Roraty będą o godz. 18.00. Roraty dla dzieci i ich rodzin we wtorki i w czwartki o 16.30.
 10. Kościół jest ogrzewany, bardzo prosimy zadbać o to, by drzwi zewnętrzne i drzwi do przedsionka były zamknięte. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary na ogrzewanie świątyni.
 11. Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu grudniu odbędą się w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu. Początek 1 grudnia o godz. 19.00 w sali katechetycznej przy plebanii.
 12. W przedsionku kościoła można zakupić prasę. Jest najnowszy numer „Głosu Karmelu”, nasze pismo „Na Karmel”. Polecamy również „Niedzielę” oraz „Gościa Niedzielnego”. 
 13. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.