XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.
 2. Jutro, 20 listopada będziemy obchodzić wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego. Ojciec Rafała kilkukrotnie bywał w Przemyślu, przywiózł do naszego miasta pierwsze karmelitanki bose. Po Mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii Świętego.
 3. W środę adoracja od godz. 15.00 do 18.00, w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W piątek po Mszy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. W przyszłą niedzielę 26 listopada zapraszamy kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie o godz. 16:00 oraz Eucharystię o godz. 17:00, na którą zapraszamy również rodziców.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. 
 8. W zakrystii do nabycia album o błogosławionej Rodzinie Ulmów. Cena – 50 zł.
 9. W „Kinie Centrum” emitowany jest film Oblicze Jezusa. Film, którego twórcy przechodzą od badania chusty z Manoppello do odkrywania spojrzenia Boga. Spojrzenia, które zmienia życie człowieka. Film można obejrzeć od wtorku do czwartku. Więcej informacji na stronie „Kina Centrum”.
 10. W naszym domu rekolekcyjnym organizujemy adwentowy Weekend pustelniczy – w dniach od 8 do 10 grudnia. Będzie to czas skupienia przeżywany w milczeniu, z możliwością kierownictwa duchowego; czas na Adorację Najświętszego Sakramentu i osobistą modlitwę. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii oraz u o. Norberta.
 11. W przedsionku kościoła można zakupić prasę: nasze pismo parafialne „Na Karmel”. Polecamy również „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. 
 12. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.