I NIEDZIELA ADWENTU

  1. Rozpoczynamy adwent, czas radosnego oczekiwanie na przyjście Jezusa. 
  2. Msze roratnie codziennie o godz. 18.00; dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30. W tym roku dzieciom w czasie rorat będzie towarzyszył bł. Carlo Acutis, który w bardzo młodym wieku odkrył tajemnicę Eucharystii i zaprzyjaźnił się z Maryją. 
  3. W środę adoracja od godz. 15.00 do Mszy wieczornej; w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa, w czasie którego przedstawimy prośby pozostawione na kartkach. 
  4. W piątek będziemy przeżywali Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tego dnia będą sprawowane o godz. 7.00, dodatkowa o godz. 11.00 oraz o godz. 18.00. Od godz. 12.00 do 13.00 będzie Godzina Łaski, w tym czasie będziemy trwać przed Najświętszym Sakramentem. 
  5. Dzieci wraz z wychowawcami ze Świetlicy ORATORIUM sióstr michalitek zapraszają na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej. Będzie można nabyć między innymi ręcznie wykonane stroiki, szopki, pierniczki, kartki świąteczne oraz sianko pod obrus na stół wigilijny.
  6. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców komunijnych na Mszę świętą o godz. 11.30 i spotkanie w sali rycerskiej obok furty.
  7. W zakrystii można nabyć świece wigilijne Caritas, opłatki oraz piękne kalendarze z rodziną Ulmów w cenie 10 zł.
  8. W przedsionku kościoła można zakupić prasę: najnowszy numer „Na Karmel”. Jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Gość Niedzielny Historia”, nowy periodyk, który będzie ukazywał się co dwa miesiące w cenie 12 zł. Jest również „Rycerzyk niepokalanej” w cenie 6 zł.
  9. Wszystkim z serca życzymy błogosławionego adwentu, rodzinnej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.