XXXIII Niedziela Zwykła – 15 XI 2020

1. W naszej naszej świątyni może przebywać jednorazowo 45 osób.

2. Wspólnota ewangelizacyjna KREM zaprasza na Eucharystię na poniedziałek na godz. 18.00.

3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za osoby polecane w wypominkach. Różaniec codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.

4. W wejściu do kościoła na stoliku znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.

5. Kancelaria parafialna aż do odwołania nie posiada stałego terminu przyjęć. Prosimy o telefoniczne uzgodnienie spotkania. Numer telefonu na stronie internetowej lub w gablotce kościelnej. Przypominamy, iż wejście do kancelarii prowadzi obecnie przez furtę klasztorną, nie zaś przez wejście przy dzwonach.

6. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest również nowy numer tygodnika „Niedziela”, a w nim obszerny artykuł o naszej parafii. Zapraszamy od lektury prasy katolickiej.

7. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca nasz parafianin śp. Eugeniusz Głowaty. Msza pogrzebowa jutro o godz. 8.00. Pomódlmy się za św. Eugeniusza: wieczny odpoczynek…

8. Wszystkim życzymy błogosławionego, pełnego pokoju nowego tygodnia.