XXXI Niedziela: Wszystkich Św. – 1 XI 2020

1. Przypominamy, iż odpust związany z modlitewnymi odwiedzinami na cmentarzu od 1 do 8 listopada można uzyskać w dowolne dni listopada, nie muszą po sobie następować przez kolejnych osiem dni.
Odpust za zmarłych w dzień zaduszny 2 listopada można uzyskać w dowolnym dniu listopada, także w domu, jeśli z różnych przyczyn (jak choroba, kwarantanna, zalecenia władz państwowych) nie jest to możliwe osobiści. Więcej informacji na stronie internetowej i na ogłoszeniach przy wyjściu z kościoła.

2. Tradycyjnie od 1 do 8 listopada otwarta będzie krypta pod naszym kościołem. Nawiedzając groby w krypcie można również uzyskać odpust zupełny. W krypcie może przebywać jednocześnie 5 osób.

3. Jutro, czyli w poniedziałek 2 listopada, w dzień zaduszny w naszym kościele będą trzy Msze św. o godz.: 7.00, 12.00 oraz 18.00.

4. W poniedziałek nie będzie spotkania modlitewnego KREM-u.

5. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie miała miejsce w niedzielę 8 listopada o godz. 9.30.

6. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominakach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.

7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Przypominamy, iż spowiedź w naszym kościele jest rano przed Mszą św. o godz. 7.00, wieczorem od godz. 17.30. W środy spowiadamy od godz. 15.00. W tym czasie trwa również adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się koronką do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

8. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych i starszych mieszkańców parafii. Osoby te można zgłaszać w zakrystii lub na furcie do czwartku.

9. W wejściu do kościoła na stoliku znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.

10. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oaz listopadowy numer naszego pisma „Na Karmel”, a w nim min. o obchodach jubileuszu 400-lecia fundacji kościoła, relacja z czuwania ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus oraz listopadowe intencje Żywego Różańca. Jest również fotogaleria konkursu dla dzieci pt. „Dziesiątek dobrych uczynków”. Prace dzieci nadal spoczywają na bocznych ołtarzach. Zachęcamy do obejrzenia.

11. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.