XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Różaniec w zwykłe dni o 17.30, w niedziele o 16.30. Różaniec dla dzieci i ich rodzin we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. W październiku ze względu na różaniec nie będzie nabożeństw po Mszy św.: do św. Józefa, do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
 3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. 
 4. W czwartek rozpoczniemy triduum przed uroczystością św. Teresy od Jezusa, patronki naszego kościoła. Zapraszamy w czwartek, piątek i sobotę na godz. 18.00. W czasie triduum nauki wygłosi o. Piotr Hensel, karmelita bosy, przełożony wspólnoty w Katowicach. Serdecznie zapraszamy.
 5. Przemyska wspólnota Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego przeżywa w tym roku 85-lecie swojego istnienia. W sobotę w czasie Mszy św. wieczornej członkowie Świeckiego Zakonu będą świętować swój jubileusz. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.
 6. W niedzielę za tydzień odpust w naszej świątyni. Tego dnia słowo wygłosi o. Paweł Hańczak, karmelita bosy również z katowickiej wspólnoty.
 7. Za tydzień w niedzielę Msza za emigrantów o godz. 10.00.
 8. Również za tydzień będziemy przeżywali dzień papieski. Mszy św. przed kościołem do puszek będzie można złożyć ofiarę na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja wspiera uzdolnioną, uboższą młodzież.
 9. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. W przedsionku wyłożone są kartki wspominkowe. Wypominki z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych można składać w kopertach w zakrystii lub na furcie.
 10. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Jest parafialne pismo „Na Karmel” oraz „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. W „Niedzieli” sporo miejsca poświęcono atakom na św. Jana Pawła II, mającym na celu osłabić jego autorytet w naszym kraju. W „Gościu Niedzielnym” natomiast ciekawy tekst o autorytecie nauczycieli. 
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Jubilatom i Solenizantom wiele Bożej łaski i opieki Maryi, naszej Matki.