XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W poniedziałek zapraszamy na godz. 18.00 Mszę św., po niej poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju. Następnie adoracja i modlitwa wstawiennicza prowadzona przez Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny.
  2. We wtorek 26 września wyruszamy z pielgrzymką do Lisieux, do sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus. 29 września, czyli w najbliższy piątek będzie sprawowana w bazylice w Lisieux Eucharystia w intencji parafian, przyjaciół oraz dobrodziejów naszej świątyni. Zapraszamy do duchowego udziału w pielgrzymce za pośrednictwem radia Fara, relacja z pielgrzymki codziennie o 21.30.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z odczytaniem próśb pozostawionych w skrzynce przy ołtarzu. W piątek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W sobotę 30 września o godzinie 19:30, zapraszamy na czuwanie ” DESZCZ RÓŻ” przed świętem św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Będziemy prosić naszą Teresę o niemożliwe oraz dziękować za wyproszone łaski. Prosimy przynieście znaczki na list, wspólnota KREM z okazji 150 rocznicy urodzin Tereni przygotowała piękną papeterię do napisania listu oraz zakładki z cytatami Świętej wraz płatkiem róży. Ponadto będzie dostępna „Kremowa Galeryjka” z książkami o Teresie, z różanymi świecami oraz kawiarenka w przerwie czuwania.
  5. W przyszłą niedzielę, czyli 1 października po Mszy Świętej o godzinie 10.00, 11.30 i 17.00 w przedsionku naszej świątyni, będzie możliwość nabycia różanych świec przygotowanych przez wspólnotę KREM. Można też nabyć książki związane ze Świętą Teresą od Dzieciątka Jezus.  Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na ogrzewanie kościoła w nadchodzącym okresie grzewczym. 
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi, przygotowującymi się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej, na Mszę świętą o godzinie 11:30 oraz krótkie spotkanie dla całej rodziny w sali rycerskiej obok furty klasztornej. Uroczystym błogosławieństwem różańców rozpoczniemy jednocześnie październik, dlatego już teraz zapraszamy na rodzinny różaniec we wtorki i czwartki o godzinie 16:30.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca oraz jednocześnie październikowe nabożeństwo różańcowe o godz. 9.30. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
  8. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”, „Niedziel”, „Gość Niedzielny” oraz „Rycerzyk Niepokalanej” dla dzieci. Kalendarz rolnika w cenie 38 zł do nabycia w zakrystii. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  9. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.