XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju. Następnie adoracja i modlitwa wstawiennicza. Serdecznie zapraszamy.
 2. Abp Adama Szal zaprasza na dekanalne dziękczynienie za beatyfikację rodziny Ulmów. Spotkanie odbędzie się jutro w katedrze. W programie: 17.00 – konferencja Arcybiskupa o rodzinie, 17.30 – różaniec w intencji rodzin, 18.00 – Msza św. z przekazaniem relikwii Błogosławionych.
 3. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W tym roku szczególnie serdecznie zapraszamy na Mszę św. na cmentarzu przy ul. Słowackiego o godz. 14.00. Oprawę do Mszy św. przygotowuje nasza parafia.
 4. W czwartek 2 listopada w dzień zaduszny Msza św. o godz.: 7.00, 11.30, 18.00.
 5. Nawiedzając z modlitwą w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym kościół lub kaplicę możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny. Ponadto możemy codziennie do 8 listopada uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
 6. Od 1 do 8 listopada otwarta będzie krypta pod naszym kościołem, której remont niedawno zakończyliśmy. Już teraz dziękujemy za modlitwę w intencji spoczywających w krypcie zakonników, którzy niegdyś służyli w tej świątyni.
 7. W przedsionku kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie. 
 8. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej, różaniec o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. 
 9. W środę adoracja od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św., w tym czasie możliwość spowiedzi.
 10. Również w środę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa. 
 11. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. adoracja wynagradzająca. W sobotę po Mszy nabożeństwo pierwszosobotnie, w tym modlitwa różańcowa. Z tego powodu w sobotę nie będzie wypominek i różańca przed Mszą św.
 12. W sobotę 4 listopada swoje imieniny będzie obchodził nasz współbrat o. Karol Morawski. Już dzisiaj życzymy wiele Bożej łaski i opieki Maryi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w piątek o godz. 18.00.
 13. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Zachęcamy i zapraszamy osoby chętne do przystąpienia do Róż Żywego Różańca.
 14. W przedsionku kościoła można zakupić prasę – nowy numer „Rycerzyka Niepokalanej”, „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Bardzo zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 15. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.