XXIII Niedziela Zwykła – 6 IX 2020

1. Od jutrzejszego poniedziałku – 7 września ruszają otwarte spotkania modlitewne animowane przez Wspólnotę Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego. Wraz z duszpasterzem wspólnoty, o. Andrzejem Ruszałą, zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00, a po niej na wspólną modlitwę uwielbienia, połączoną z adoracją i dzieleniem się Słowem Bożym. Wspólnota podejmuje formację w kierunku duchowości karmelitańskiej, ucząc się nawiązywania żywego i przyjacielskiego kontaktu z Bogiem i ludźmi.

2. Przypominamy, iż w środę od godziny 15.00 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu na ołtarzu Jezusa Miłosiernego oraz możliwość spowiedzi. Adoracja rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia, zakończy o 17.45 litanią do św. Józefa.
Ponadto w dni powszednie spowiadamy od godz. 17.30.

3. Do Pierwszej Komunii świętej dzieci przystąpią 20 września o godz. 11.30. Ze względów epidemiologicznych już dzisiaj bardzo prosimy, by osoby zazwyczaj przychodzące na godz. 11.30 uczestniczyły we Mszy św. o innej porze. Wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi i rodzicami będzie jeszcze rodzina każdego z dzieci, co spowoduje zapewne napływ większej ilości osób.

4. We wtorek przedstawiciele parafii wraz z Bractwem św. Józefa rozpoczynają pielgrzymkę do Medjugorie. Prosimy o wsparcie modlitewne dla pielgrzymów. Pielgrzymów zaś prosimy, by pamiętali w modlitwie o naszej parafii i wszystkich modlących się w naszym kościele.

5. Również we wtorek będziemy przeżywali święto Narodzenia NMP. Msze św. w naszym kościele jak w dzień powszedni.

6. W zakrystii do nabycia czasopisma: „Gość niedzielny” oraz nasze parafialne pismo „Na Karmel”. W najnowszym numerze naszego parafialnego biuletynu zamieszczona jest lista opiekunów poszczególnych wspólnot parafialnych.

7. Życzymy Wam, Siostry i Bracia błogosławionej niedzieli i pięknego tygodnia.