XXIV Niedziela Zwykła – 13 IX 2020

1. W przyszłym tygodniu 20 września o godz. 11.30 dzieci przystąpią do pierwszej Komunii świętej. Bardzo prosimy, by ze względów epidemiologicznych osoby zazwyczaj przychodzące na godz. 11.30 uczestniczyły we Mszy św. o innej porze. Wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi i rodzicami będzie jeszcze rodzina każdego z dzieci, co spowoduje zapewne napływ większej ilości osób.

2. W poniedziałek będziemy przeżywali święto Podwyższenia Krzyża świętego. Msze św. jak w dzień powszedni.

3. Również w poniedziałek po Mszy św. spotkanie grupy biblijnej. Serdecznie zapraszamy.

4. Prezydent Miasta Przemyśla, Dowództwo Garnizonu Przemyśl i Związek Sybiraków Oddział w Przemyślu zapraszają Mieszkańców Miasta do udziału w uroczystościach z okazji 81. rocznicy napaści Związku Sowieckiego na Polskę i Dnia Sybiraka. 17 września o godz. 16.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ofiar sowieckiej agresji oraz zmarłych i żyjących Sybiraków.

5. Na najbliższą sobotę zapraszamy na zapowiadaną wcześniej „sobotę szkaplerzną”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.45 konferencją maryjną. O 17.15 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Eucharystii o godz. 18.00 tradycyjnie litania maryjna z wyczytaniem próśb złożonych przez wiernych.

6. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 Msza św. w intencji Polaków mieszkających na emigracji oraz zmarłych za granicą. Intencje można składać w zakrystii lub przy furcie.

7. W zakrystii do nabycia czasopisma: „Gość niedzielny” oraz nasze parafialne pismo „Na Karmel”. W najnowszym numerze naszego parafialnego biuletynu zamieszczona jest lista opiekunów poszczególnych wspólnot parafialnych.

8. Życzymy Wam, Siostry i Bracia błogosławionej niedzieli i pięknego tygodnia.