XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Będzie również można złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy.
 2. We wtorek imieniny o. Krzysztofa, proboszcza parafii. Msza św. w jego intencji w dniu imienin o godz. 18.00. 
 3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa. 
 4. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
 5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej w dniach od 12 do 15 sierpnia. Zapisy do 10 sierpnia na furcie klasztornej oraz w zakrystii po Mszy św. Po 10 sierpnia nie będzie możliwości zapisów ze względu na ubezpieczenie. 
 6. Katechezy przedmałżeńskie w sierpniu odbędą się w naszej parafii. Pierwsze spotkanie 31 lipca o godz. 19.00. Zapisy do 30 lipca. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
 7. Organizujemy wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września br. Wstępny orientacyjny koszt 50 zł. Informujemy, że jest to również archidiecezjalna pielgrzymka Róż Różańcowych. Zapisy w zakrystii do jedynie do przyszłej niedzieli. 
 8. Organizujemy również pielgrzymkę do Lisieux: „Śladami św. Teresy od Dzieciątka Jezus”, w dniach od 26 września do 4 października. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.
 9. Zapraszamy na ostatni już koncert w ramach festiwalu „Salezjańskie Lato”. Koncert będzie miał miejsce 27 lipca w czwartek o godz. 19.30.
 10. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”, tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
 11.  W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Pana odszedł Przemysław Szymański. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 12. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.