XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek będziemy przeżywali rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o poległych za nasz kraj rodakach. 
  2. Pierwsze spotkanie katechez przedmałżeńskich w poniedziałek 31 lipca o godz. 19.00. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. 
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja wynagradzająca po Mszy św. do godz. 20.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.
  6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy jedynie do 10 sierpnia.
  7. Organizujemy wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września br. Wstępny orientacyjny koszt 50 zł. Informujemy, że jest to również archidiecezjalna pielgrzymka Róż Różańcowych. Dzisiaj kończą się zapisy na wyjazd. 
  8. Organizujemy również pielgrzymkę do Lisieux: „Śladami św. Teresy od Dzieciątka Jezus”, w dniach od 26 września do 4 października. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii.
  9. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”, tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  10. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.