V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w Piwnicy duchowej naszego klasztoru siostry sercanki wystawią spektakl pt.: „(Nie)Czerwony Kapturek”. Więcej informacji na plakacie.
  2. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. W środę o godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Sławomira Nowaka, proboszcza z Krasiczyna. Powie słowo o tym, jak najzwyklejsza codzienność może pomóc nam w dojrzewaniu do świętości. Po Mszy św. nabożeństwo. 
  3. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie. 
  4. Zapraszamy na rekolekcje otwarte dla małżeństw, które wygłosi ks. Marek Dziewiecki. Rekolekcje będą miały miejsce w dniach od najbliższego piątku do niedzieli. Rekolekcjonista jest kapłanem od lat towarzyszącym małżeństwom. Jest autorem kilkudziesięciu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień oraz pokonywania trudności wychowawczych i małżeńskich. W czasie rekolekcji będzie możliwość zadawania pytań, a także osobistej rozmowy. W piątek zapraszamy na godz. 18.00, w sobotę pierwsza konferencja będzie o godz. 14.00. W niedzielę ks. Marek będzie głosił jedynie podczas Mszy św. o 10.00 i o 11.30. Więcej informacji na plakacie i na stronie parafii.
  5. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy szczególnie na godz. 10.00, bowiem na zakończenie rekolekcji nastąpi wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów do naszej świątyni.
  6. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, na nowy konfesjonał, a szczególnie za Waszą dobroć i życzliwość.
  7. Biuro podróży El-travel organizuje pielgrzymkę „Sanktuaria Europy”. Na trasie min. Lourdes, Ars, Fatima, Avila, La Salette. Więcej informacji na plakacie w przedsionku oraz na folderach wyłożonych na stoliku.
  8. W przedsionku do nabycia najnowszy numer „Na Karmel”. Jest również „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.
  9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.