IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na wystrój Bożego Grobu.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na koncert religijny zespołu „Fides”. Tytuł koncertu: „Miłość i poświęcenie”.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie.
  4. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. W środę o godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Wiesława Wilkosza, salezjanina, proboszcza parafii św. Józefa i kustosza sanktuarium. Po Mszy św. nabożeństwo. 
  5. Od środy do piątku będą trwały rekolekcje parafialne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Zakrzewski. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci oraz rekolekcjonisty.
  6. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Droga krzyżowa misyjna we wtorek o godz. 17.15.
  7. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Episkopatu Abpa Stanisława Gądeckiego od soboty 16 marca przez 9 dni po Mszy wieczornej będzie trwała nowenna w intencji ojczyzny. 
  8. Rekolekcje wielkopostne pt. „Modlitwa, której uczy nas Jezus” odbędą się w dniach od 21 do 23 marca. Wygłosi je o. Damian Sochacki. Już teraz zapraszamy na rekolekcje. Szczegółowy plan w piśmie „Na Karmel”.
  9. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer „Na Karmel”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny. Historia”, jak również „Niedziela”.
  10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, szczególnie za ofiary złożone na nowy konfesjonał. Dziękujemy wszystkim indywidualnym ofiarodawcom oraz II i III róży żywego różańca. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji wszystkich ofiarodawców konfesjonału. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.