III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. Za udział w Drodze
  Krzyżowej i Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na wystrój Bożego Grobu.
 2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. 
 3. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. W środę o godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Tomasza Picura. Po Mszy św. nabożeństwo. 
 4. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Droga krzyżowa misyjna we wtorek o godz. 17.15.
 5. Rekolekcje wielkopostne pt. „Modlitwa, której uczy nas Jezus” odbędą się w dniach od 21 do 23 marca. Wygłosi je o. Damian Sochacki. Już teraz zapraszamy na rekolekcje. Szczegółowy plan w piśmie „Na Karmel”.
 6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 informuje, że od dnia 4 marca do 22 marca zostanie uruchomiony elektroniczny system naboru umożliwiający zgłaszanie dzieci do pierwszej klasy na rok szkolny 2024/2025.
 7. Natomiast Przedszkole nr 9 przy ul. Słowackiego 34 zaprasza rodziców za zapisywania dzieci na nowy rok szkolny, również w dniach od 4 do 22 marca. Szczegóły obu ogłoszeń na tablicy w przedsionku kościoła.
 8. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer „Na Karmel”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny. Historia”, jak również „Niedziela” i „Rycerzyk Niepokalanej”.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, szczególnie za ofiary złożone na nowy konfesjonał. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.