II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dzisiaj po Mszach św. o 10, 11.30 i 17.00 pan Jakub Kalinowski będzie sprzedawał w przedsionku kościoła przewodnik swojego autorstwa: Przemyski Karmel i okolice; przewodnik pielgrzyma po Polsce południowo-wschodniej. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na nowy konfesjonał. Dziękujemy Jakubowi Kalinowskiemu za ofiarowanie na ten cel przewodnika, który ofiarował nam nieodpłatnie. Koszt jednego egzemplarza to 35 zł.
 2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. Za udział w Drodze
  Krzyżowej i Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na wystrój Bożego Grobu.
 3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. 
 4. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. W środę o godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Piotra Stefańskiego, który opowie o trudnych i dobrych stronach kryzysów, jakie nas dotykają w życiu. Po Mszy św. nabożeństwo. 
 5. W związku z obchodami Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy w piątek 1 marca na Mszę św. w naszej świątyni, która będzie sprawowana o godz. 16.00.
 6. Z tego powodu nie będzie drogi krzyżowej o 16.30, zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową o godz. 17.15. Droga krzyżowa misyjna we wtorek o godz. 17.15.
 7. W piątek spowiedź od godz. 17.15, zaś po Mszy wieczornej adoracja w ciszy „Przy Sercu Jezusa” do godz. 20.00.
 8. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy wieczornej.
 9. Kurs przedmałżeński w marcu odbędzie się w parafii św. Benedykta, Cyryla i Metodego w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00.
 10. Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Felicjanek w Przemyślu informuje, że od 26 lutego do 29 marca br. rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2024/2025 w oddziałach przy ulicy Poniatowskiego i przy ul. Waygarta. Karty zgłoszenia są do pobrania w kancelariach oraz na stronie internetowej przedszkola.
 11. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer „Na Karmel”, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Jest również specjalne wydanie „Gościa” 
 12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, szczególnie za ofiary złożone na nowy konfesjonał. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.