I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na wystrój Bożego Grobu.
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. 
  3. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. W środę o godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Jana Szeląga, dyrektora wydziału duszpasterskiego kurii przemyskiej. Po Mszy św. nabożeństwo. 
  4. W czwartek 22 lutego zapraszamy na miejską Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy katedrze i przejście na Wzgórze Trzech Krzyży. Zapraszamy przedstawicieli wspólnot do niesienia krzyża od VI do VII stacji.
  5. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Droga krzyżowa misyjna we wtorek o godz. 17.15.
  6. W przyszłą niedzielę pan Jakub Kalinowski będzie sprzedawał w przedsionku kościoła przewodnik swojego autorstwa: Przemyski Karmel i okolice; przewodnik pielgrzyma po Polsce południowo-wschodniej. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na nowy konfesjonał.
  7. W przyszłą niedzielę przypada kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: o godzinie 16:00 katecheza w grupach poprzedzona modlitwą w kościele, a o godz. 17:00 wspólna Eucharystia.
  8. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer „Na Karmel”, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Jest również specjalne wydanie „Gościa” ukazujące jak bardziej owocnie można przeżyć Wielki Post. 
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, szczególnie za ofiary złożone na nowy konfesjonał. Nowy konfesjonał pojawi się w naszej świątyni w marcu. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.