V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Od kilku dni służy nam nowy konfesjonał, znajduje się przy ołtarzu św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Tam będzie od teraz dyżurował kapłan. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary pozwalające zakupić konfesjonał.
 2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. 
 3. We wtorek Uroczystość św. Józefa, do której przygotowywaliśmy się od dziewięciu tygodni. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, której będzie przewodniczył ks. prałat Mieczysław Rusin, proboszcz katedry i dziekan naszego dekanatu. Po Mszy ofiarujemy nasze rodziny opiece św. Józefa.
 4. Również we wtorek misyjna droga krzyżowa. 
 5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed Wielkanocą. W środę ze względu na wtorkową uroczystość nie będzie nabożeństwa do św. Józefa.
 6. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. 
 7. W czwartek rozpoczną się rekolekcje wielkopostne pt. „Modlitwa, której uczy nas Jezus”. Wygłosi je o. Damian Sochacki. Zapraszamy w te dni na Mszę św. o 18.00, a po niej na konferencję. Szczegółowy plan w piśmie „Na Karmel”.
 8. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Tego dnia błogosławieństwo palm będzie podczas każdej Mszy św.
 9. W przyszłą niedzielę będzie do nabycia książka o przemyskim Karmelu pt. „Klasztor z widokiem na kresy”. Jest to pierwsze całościowe opracowanie naszej historii w Przemyślu.
 10. W zakrystii można nabyć paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność Caritas.
 11. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: najnowszy numer „Na Karmel”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny. Historia”, jak również „Niedziela”.
 12. Życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego Bożego pokoju tygodnia.