III NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Słowa Bożego. To szczególna zachęca do spotkania ze Słowem Bożym. Niech naszą odpowiedzią będzie przeczytanie nawet kilku wersetów Ewangelii dziennie. Doświadczymy, że Słowo Boże potrafi działać w sercu osoby wierzącej.
 2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do osobistej modlitw w tej intencji. 
 3. Zapraszamy do udziału w nowennie dziewięciotygodniowej przygotowującej nas do uroczystości św. Józefa. O godz. 18.00 Msza św. z homilią ks. Bartosza Rajnowskiego. Zapraszamy wszystkich, tym razem szczególnie ojców. Po Mszy św. nabożeństwo. 
 4. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie. 
 5. W piątek Msza św. wieczysta, po niej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. W przyszłą niedzielę, czyli 28 stycznia zapraszamy na godz. 18.00 na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w stylu góralskim. Będziemy gościć kapelę góralską ze Skrzypnego. Koncert organizuje Fundacja Centrum Edukacji Baza. 
 7. Dzisiaj po Mszach rodzina ośmioletniej Oli będzie zbierać przed kościołem do puszki fundusze na operację, która odbędzie się w lutym, a bez której Ola nie będzie mogła chodzić.
 8. Wspólnota Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zaprasza do udziału w 9-cio tygodniowym Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w dniu 29 stycznia br. o godz. 17.30 w Kaplicy Rycerskiej przy naszym klasztorze. Zapisy: telefonicznie online i w zakrystii do 22 stycznia. Szczegóły na plakacie w przedsionku.
 9. Katechezy przedmałżeńskie w lutym będą miały miejsce w parafii Archikatedralnej w Przemyślu w czwartki, piątki i soboty o godz. 19.00.
 10. W zakrystii do nabycia nasze pismo parafialne „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.
 11. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.