II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary kolędowe w kwocie 7850 zł, które w tym roku przeznaczymy w całości na ogrzewanie świątyni. Dziękujemy również Świeckiemu Zakonowi za ofiarę na ogrzewanie kościoła.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 będzie miało miejsce „Wspólne Parafialne Kolędowanie”. W programie: jasełka wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, kolędy w wykonaniu dzieci z oratorium oraz wspólne śpiewanie najpiękniejszych kolęd z KREM-em. Serdecznie zapraszamy.
  3. W najbliższą środę 17 stycznia rozpoczynamy nowennę dziewięciotygodniową przygotowującą nas do uroczystości św. Józefa. Zapraszamy w każdą środę na godzinki ku czci św. Józefa o godz. 17.30, a następnie na Mszę św. o godz. 18.00 oraz nabożeństwo do św. Józefa. W tym roku słowo w czasie Eucharystii głosić będą kapłani naszej archidiecezji. W najbliższą środę będzie to. Ks. Józef Trela, odpowiedzialny za życie konsekrowane w naszej archidiecezji. Więcej na plakacie w przedsionku.
  4. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.30 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. 
  5. W piątek Msza św. wieczysta, po niej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. W przyszłą niedzielę rodzice ośmioletniej Oli będą zbierać przed kościołem do puszki fundusze na operację, bez której Ola nie będzie mogła chodzić.
  7. Za tydzień w niedzielę Msza św. za emigrantów o godz. 10.00.
  8. Wspólnotą Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zaprasza do udziału w 9-cio tygodniowym Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w dniu 29 stycznia br. o godz. 17.30 w Kaplicy Rycerskiej przy naszym klasztorze. Zapisy: telefonicznie online i w zakrystii do 22 stycznia. Szczegóły na plakacie w przedsionku.
  9. Polecamy czasopisma katolickie: nasz parafialny miesięcznik „Na Karmel”. Jest „Niedziela”. Jest również „Gość Niedzielny”.
  10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.