NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożonarodzeniowy, choć zgodnie z tradycją stajenka i kolędy pozostaną z nami do 2 lutego.
 2. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas i życzliwe przyjęcie w czasie kolędy, wizyty duszpasterskiej. Za wspólną modlitwę, spotkanie, rozmowę. Niech błogosławieństwo Boże nieustannie gości w waszych domach.
 3. W środę od godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi. Po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa. 
 4. W dni powszednie spowiadamy od godz. 17.30. W niedzielę 15 minut przed Mszą. Starajmy się przystąpić do spowiedzi przed rozpoczęciem Mszy św., by móc w pełni uczestniczyć w Eucharystii.
 5. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. Za tydzień w niedzielę 14 stycznia po Mszy św. o godz. 17.00 będzie miało miejsce „Wspólne Parafialne Kolędowanie”. W programie: jasełka wystawione przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, kolędy w wykonaniu dzieci z oratorium oraz wspólne śpiewanie najpiękniejszych kolęd z KREM-em. Serdecznie zapraszamy.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej na Mszę o godz. 11.30 oraz spotkanie w sali rycerskiej.
 8. Karmelici Bosi wraz ze Wspólnotą Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zapraszają do udziału w 9-cio tygodniowym Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w dniu 29 styczni br. o godzinie 17.30 w Kaplicy Rycerskiej przy Klasztorze Karmelitów Bosych. Zapisy: telefonicznie online i w zakrystii do 22 stycznia. Szczegóły na plakacie w przedsionku.
 9. Polecamy czasopisma katolickie. Jest nasz parafialny miesięcznik „Na Karmel”. Jest również „Niedziela oraz „Gość Niedzielny”.
 10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, pięknego, pełnego pokoju tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Czesława Stanowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…