IV Niedziela Zwykła – 30 I 2022

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 kolędować będzie nasz chór parafialny. Serdecznie zapraszamy do pozostania w kościele i wspólnego kolędowania.

2. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy przynieść gromnice, które poświęcimy w czasie Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Zbierana w środę taca będzie przeznaczona na pomoc klasztorom klauzurowym. Tego dnia przeżywamy w Kościele dzień życia konsekrowanego. Osoby konsekrowane będą przeżywały tego dnia w naszej świątyni swoje skupienie, zakończone Eucharystią o godz. 11.30.

3. W środę także kolejny dzień nowenny do świętego Józefa. Zapraszamy na godz. 18.00, na Mszę św. z słowem o św. Józefie oraz na nabożeństwo nowennowe. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła oraz na naszej stronie.

4. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie.

5. Katechezy przedmałżeńskie w lutym odbędą się w parafii Archikatedralnej w Przemyślu w poniedziałki, środy i piątki. Pierwsze spotkanie jutro o godz. 19.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W piątek z inicjatywy kobiet podjęta będzie adoracja wynagradzająca, która rozpocznie się po Mszy św. wieczornej, a zakończy o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca o godz. 9.30.

9. W zakrystii do nabycia najnowszy numer naszego pisma parafialnego „Na Karmel”, a w nim między innymi świadectwa sióstr zakonnych z przemyskich klasztorów. Jest też „Gość Niedzielny” z ciekawymi artykułami na temat życia kontemplacyjnego oraz „Niedziela”, w której podjęta jest refleksja na temat odejścia młodych z Kościoła. Zachęcamy do lektury.

10. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca śp. Władysław Rusnak. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

11. Wszystkim życzmy Bożego pokoju w sercu, opieki Maryi oraz pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.