V Niedziela Zwykła – 6 II 2022

1. W środę kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Józefa. Msza św. wraz z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

2. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie.

3. W piątek (11 lutego) we wspomnienie NMP z Lourdes będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 osoby chore będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia.

4. W sobotę dzień skupienia Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego. Zachęcamy zainteresowanych duchowością karmelitańską. Początek spotkania o godz. 10.00.

5. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary kolędowe i wszelkie inne dary serca. Będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za Wasze poczucie odpowiedzialności za utrzymanie świątyni.

6. Zachęcamy do korzystania z parafialnej strony internetowej. Można tam znaleźć zapowiedzi przyszłych wydarzeń jak i relacje fotograficzne z wydarzeń, które już miały miejsce w naszej wspólnocie parafialnej.

7. W zakrystii do nabycia pismo parafialne „Na Karmel”, a w nim min. Orędzie Ojca św. Franciszka na Światowy Dzień Chorych. Jest również „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.

8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.