III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

     1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00
     2. W środę kolejny etap nowenny dziewięciotygodniowej przed Uroczystością św. Józefa, na którą szczególnie serdecznie zapraszamy. O 17.30 godzinki, a po nich Msza św. z nabożeństwem do św. Józefa.
     3. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi od 15.00 do 17.30.
     4. Uroczystość świętego Józefa w tym roku pokrywa się z niedzielą, stąd zostaje przeniesiona na 20 marca. Już teraz zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie o. Cyprian Mazurek, gwardian klasztoru reformatów w Przemyślu.
     5. Droga Krzyżowa z intencją o pokój w piątek: dla dzieci i ich rodzin o 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Droga krzyżowa misyjna we wtorek o godz. 17.15.
     6. W bocznej nawie znajduje się wystawa misyjna ukazująca posługę karmelitów bosych w Rwandzie i Burundi.
     7. W zakrystii do nabycia paschaliki na stół wielkanocny i miód, które rozprowadza archidiecezjalna Caritas na wsparcie ubogich. Ofiara 10 zł.
     8. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: wielkopostny numer pisma „Na Karmel”, a w nim min. o tym jak głębiej przeżyć wielki post. Jest też „Gość Niedzielny”, poświęcony dziesiątej rocznicy pontyfikatu papieża Franciszka oraz „Niedziela”, a w niej dodatek – rachunek sumienia.
     9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia, jubilatom i solenizantom wszelkiego co dobre.