IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

     1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00.
     2. Jutro, w poniedziałek Uroczystość św. Józefa, przeniesiona z powodu dzisiejszej niedzieli. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. ku czci św. Józefa o godz. 18.00, której będzie przewodniczył o. Cyprian Mazurek, gwardian klasztoru ojców reformatów w Przemyślu. Po Mszy ofiaruje nas pod opiekę Świętego Patrona.
     3. We wtorek misyjna droga krzyżowa o godz. 17.15.
     4. W środę Msza św. wraz z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 18.00.
     5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie. Adorację rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
     6. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej.
     7. Również w czwartek po Mszy św. w sali rycerskiej spotkanie osób, które będą uczestniczyć w maju w pielgrzymce do Medjugorje. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje na plakacie i na stronie internetowej parafii.
     8. Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15.
     9. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia. Tego dnia będziemy modlić się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.
     10. W poniedziałek 27 marca będziemy przeżywali wizytację Księdza Arcybiskupa Adama Szala. W ramach wizytacji Ks. Abp odwiedzi do południa przedszkole sióstr służebniczek oraz Szkołę Podstawową nr 11. Po południu odwiedzi Oratorium sióstr Michalitek. O godzinie 16.30 spotka się ze wspólnotami parafialnymi w sali rycerskiej. O 17.45 powitamy Ks. Arcybiskupa w drzwiach naszej świątyni, o godz. 18.00 będzie sprawował Eucharystię w intencji parafii i grup parafialnych oraz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 17.45, natomiast wspólnoty parafialne na 16.30.
     11. W zakrystii do nabycia paschaliki na stół wielkanocny i miód, które rozprowadza archidiecezjalna Caritas na wsparcie ubogich. Ofiara 10 zł.
     12. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.
     13. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, za ofiary na ogrzewanie świątyni, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.