Wniebowstąpienie Pańskie – 29 V 2022

 1. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, dziś o godz. 16.30, w poniedziałek i wtorek o 17.30. Od środy rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa.
 2. Jutro, 30 maja, jak co miesiąc zapraszamy po Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę wstawienniczą. Po adoracji poświęcenie z egzorcyzmem soli, wody, oleju. Medytację oraz modlitwę wstawienniczą poprowadzi wspólnota KREM.
 3. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. W pozostałe dni spowiadamy od 17.30.
 4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W piątek w naszej świątyni o. Mirosław Gromadzki, karmelita bosy odprawi Mszę św. prymicyjną. Po Mszy św. będzie można przyjąć błogosławieństwo prymicyjne. Natomiast po błogosławieństwie ADORACJA KOBIET, która zakończy się o godz. 20.00.
 6. Trwamy w Nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiamy po Mszy Świętej wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W związku z tym w sobotę 4 maja wraz ze wspólnotą KREM zapraszamy na czuwanie w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W planie czuwania konferencja, adoracja, modlitwa kapłańska. Początek o godzinie 20, zakończenie Mszą Świętą o północy, a po niej AGAPA. Szczegóły na plakacie w przedsionku.
 8. W przyszłym tygodniu zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.
 9. Od poniedziałku 6 czerwca w parafii salezjańskiej rozpoczną się Katechezy Przedmałżeńskie. Będą odbywały się przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00 w salkach pod kościołem.
 10. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
 11. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.