VI Niedziela Wielkanocna – 22 V 2022

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa.

2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę 16.30.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W te dni będziemy korzystać ze specjalnych formularzy mszalnych: W poniedziałek: „w okresie zasiewów”, we wtorek: „o uświęcenie pracy ludzkiej” i w środę: „za głodujących”.

4. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. W pozostałe dni spowiadamy od 17.30.

5. W czwartek 26 maja przypada Dzień Matki, polecajmy Panu Bogu nasze mamy prosząc o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, a dla zmarłych o radość życia wiecznego.

6. Od piątku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.

7. W ostatnim czasie do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu chrztu świętego zostali włączeni: Michał Rogala, Edward Zaprudskis oraz Aurelia Kawa. Rodzicom i dzieciom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

8. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

9. W miniony piątek do domu Ojca odszedł nasz parafianin Stefan Mokry. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.