XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 VIII 2022

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” wspólnocie Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno Modlitewnego oraz jej opiekunowi o. Andrzejowi Ruszale za przygotowanie czuwania i poprowadzenie go w dniu wspomnienia naszej siostry w Karmelu św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego.
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
  3. W czwartek będziemy przeżywali 83 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Msza św. z udziałem pocztów sztandarowych oraz kombatantów będzie sprawowana tego dnia o godz. 16.00 w naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ofiar II wojny światowej.
  4. W najbliższy czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszamy uczniów i nauczycieli na Eucharystię o godz. 8.00. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracownikach związanych z edukacją młodego pokolenia, jak i o samych uczniach.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek adoracja wynagradzająca po Mszy wieczornej do godz. 20.00. Zapraszamy do wspólnego trwania przed Jezusem Eucharystycznym.
  6. Zmiana tajemnic żywego różańca w niedzielę za tydzień o godz. 9.30.
  7. Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie dla ministrantów w sobotę 3 września o godz. 11.00.
  8. Rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do bierzmowania. Przypominamy, że w naszej diecezji przygotowanie trwa trzy lata i rozpoczyna się w szóstej klasie. Zapisy dla młodzieży klas 6 do końca września!
  9. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. W „Niedzieli” znajduje się wspomnienie z pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej. W „Gościu Niedzielnym” natomiast pogłębiona refleksja nad coraz liczniejszymi uzależnieniami młodego pokolenia. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  10. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.