XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 IX 2022

    1. W tym tygodniu furta będzie wyjątkowo czynna od godz. 15.00 do 17.00.
    2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji.
    3. W czwartek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, natomiast w sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
    4. Rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do bierzmowania. Przypominamy, że w naszej diecezji przygotowanie trwa trzy lata i rozpoczyna się w szóstej klasie. Zapisy dla młodzieży klas 6 do końca września!
    5. W sobotę 1 października odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do sanktuarium Matki Bożej w Przysietnicy koło Starej Wsi. Zapraszamy Róże oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnego pielgrzymowania. Wyjazd 1 października o godz. 7.00 z Placu Rybiego. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii do 25 września.
    6. Zapraszamy na koncert pt. „Pomagającym Ukrainie”, który odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej 12 września o godz. 19.00. Więcej informacji na plakacie w przedsionku świątyni.
    7. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Polecamy najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”. W „Niedzieli” znajduje się nowy tygodniowy dodatek. Cena „Niedzieli” wynosi 10 zł. Jest również nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Rycerzyk Niepokalanej”, pisemko dla dzieci. Serdecznie zachęcamy do lektury.
    8. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.
    9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do domu Ojca śp. Krystyna Swoboda. Polećmy naszą siostrę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…