XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 VIII 2022

  1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
  2. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór uwielbienia w czwartek 25 sierpnia 2021 o godzinie 18.00, w wigilię wspomnienia karmelitańskiej Świętej, Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, zwanej Małą Arabką. Mała Arabka śpieszy z pomocą każdemu potrzebującemu, jest specjalistką w orędownictwie w sprawach bardzo trudnych. W czasie czuwania będzie: Eucharystia, adoracja, konferencja, modlitwa uwielbienia oraz błogosławieństwo relikwiami. Na zakończenie poświęcenie z egzorcyzmem soli, wody, oleju i świec. Szczegóły na plakacie, który jest wywieszony w przedsionku kościoła.
  3. Dożynki Archidiecezji Przemyskiej odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. w sanktuarium w Jodłówce. Szczegóły na stronie archidiecezji.
  4. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  5. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży