XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 VII 2022

  1. Dziś po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Będzie również można złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy.
  2. Jutro imieniny o. Krzysztofa, proboszcza parafii. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
  4. W piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. W dniach od 12 do 15 sierpnia. Zapisy do 10 sierpnia na furcie klasztornej w godzinach 9-13 i 15-17 i w zakrystii po Mszy św. Koszt 80 zł od osoby (w tym noclegi, ubezpieczenie, ksero śpiewnika i plakietka). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce jedynie pod opieką dorosłych.
  6. Katechezy przedmałżeńskie w sierpniu odbędą się w naszej parafii. Pierwsze spotkanie 8 sierpnia o godz. 19.00. Zapisy do 30 lipca. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  7. W sobotę 6 sierpnia o godz. 20.00 w naszej świątyni będzie miał miejsce koncert organizowany przez Centrum Kulturalne Przemyśla. W programie Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta. Więcej szczegółów na plakacie w przedsionku kościoła.
  8. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”, tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  9. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.