XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 VII 2022

   1. Jutro będziemy przeżywali rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o poległych za nasz kraj rodakach. Uroczysty apel będzie miał miejsce o godz. 17.00 przy Pomniku Orląt Lwowskich.
   2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. tego dnia nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
   3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja wynagradzająca po Mszy św. do godz. 20.00.
   4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.
   5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. W dniach od 12 do 15 sierpnia. Zapisy do 10 sierpnia na furcie klasztornej w godzinach 9-13 i 15-17 i w zakrystii po Mszy św. Koszt 80 zł od osoby (w tym noclegi, ubezpieczenie, ksero śpiewnika i plakietka). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce jedynie pod opieką dorosłych.
   6. W sobotę 6 sierpnia o godz. 20.00 w naszej świątyni będzie miał miejsce koncert organizowany przez Centrum Kulturalne Przemyśla. W programie Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta. Więcej szczegółów na plakacie w przedsionku kościoła.
   7. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”, tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
   8. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży