XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 VII 2022

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przeżycie nowenny oraz Uroczystości Matki Bożej z Góry Karmel. Bóg zapłać wszystkim wspólnotom parafialnym za posługę w liturgii, szczególne podziękowania Bractwu Szkaplerznemu.
  2. Dzisiaj ostatni dzień posługuje w zakrystii s. Barbara, służebniczka starowiejska. Siostra w najbliższym czasie zmienia placówkę. Bardzo dziękujemy Siostrze za ofiarną posługę w naszej świątyni.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
  4. Zapraszamy na XXII Międzynarodowy Przemyski Festiwal „Salezjańskie Lato”. Koncert w naszej świątyni będzie miał miejsce w czwartek 21 lipca o godz. 19.30. Szczegółowy program na stronie internetowej naszej parafii.
  5. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców, obchodzonym 25 lipca, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Po zakończonej Mszy św. kierowców prosimy o ustawienie się przy samochodach.
  6. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 swój jubileusz będzie przeżywał o. Mariusz Jaszczyszyn, pochodzący z naszych stron. Zapraszamy wszystkich, szczególnie krewnych, przyjaciół, znajomych do udziału we Mszy św. dziękczynnej.
  7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. W dniach od 12 do 15 sierpnia. Zapisy do 10 sierpnia na furcie klasztornej w godzinach 9-13 i 15-17 i w zakrystii po Mszy św. Koszt 80 zł od osoby (w tym noclegi, ubezpieczenie, ksero śpiewnika i plakietka). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce jedynie pod opieką dorosłych.
  8. Katechezy przedmałżeńskie w sierpniu odbędą się w naszej parafii. Pierwsze spotkanie 8 sierpnia o godz. 19.00. Zapisy do 30 lipca. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  9. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka: nasz parafialny biuletyn „Na Karmel”, tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  10. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych podróży.