XII Niedziela Zwykła – 20 VI 2021

1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 16.30.

2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. W tym czasie będzie też możliwość spowiedzi, natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za przyczyną św. Józefa. Przypominamy, iż za odmówienie litanii do św. Józefa można uzyskać odpust zupełny.

3. W środę będziemy obchodzili Dzień Ojca. Szczególną modlitwą ogarnijmy tego dnia naszych ojców. Prośmy dla żyjących o Boże błogosławieństwo, dla zmarłych o Boże miłosierdzie.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla obu szkół naszej parafii w czwartek o godz. 18.00. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy owocnego odpoczynku po niełatwym roku nauki zdalnej.

5. W niedzielę 27 czerwca o godz. 10.00 będziemy się modlić za zmarłych duchownych, chórzystów, organistów i ministrantów naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Biskupi zgromadzeni na zebraniu Plenarnym Episkopatu Polski zdecydowali, że od dzisiaj, tj. 20 czerwca zostają zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane.

7. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo parafialne „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

8. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.