XI Niedziela Zwykła – 13 VI 2021

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do uroczystości odpustowych oraz czuwali wraz z naszą wspólnotą przed Najświętszym Sakramentem. Siostrom za prowadzenie czuwania w sobotę, wspólnotom parafialnym za włączenie się w liturgię, za wszelki trud w przygotowaniach i za Waszą obecność w te dni składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 16.30.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. W tym czasie będzie też możliwość spowiedzi, natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji.

4. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 16 czerwca po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy chętnych do włączenia się w działalność tego Stowarzyszenia.

5. W niedzielę za tydzień o godz. 10.00 Msza św. za emigrantów. Prosimy w miarę możliwości wcześniej przesyłać szczegółowe intencje Mszy.

6. W pobliżu ołtarza św. Józefa znajduje się wystawa prac dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11.

7. Biskupi zgromadzeni na zebraniu Plenarnym Episkopatu Polski zdecydowali, że od 20 czerwca zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane.

8. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 41 pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w katedralnej grupie św. Jacka. Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo parafialne „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

10. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.