XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 XI 2022

  1. Jutro, 14 listopada będziemy przeżywali święto Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00.
  2. We wtorek będzie wspomnienie Wszystkich Zmarłych naszego zakonu. Serdecznie prosimy o modlitwę za naszych zmarłych współbraci, szczególnie za tych, którzy posługiwali Wam w tej świątyni.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.
  4. W środę adoracja od godz. 15.00 do 18.00, w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W piątek po Mszy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Msza św. w intencji emigrantów i ich rodzin.
  8. W naszym domu rekolekcyjnym organizujemy dni skupienia pod tytułem: Weekend pustelniczy. Będzie to czas skupienia przeżywany w milczeniu, z możliwością kierownictwa duchowego, czas na Adorację Najświętszego Sakramentu i osobistą modlitwę. Pierwszy termin jest już w całości zajęty. Drugi termin dni skupienia to dni od 16 do 18 grudnia (od piątku wieczorem do obiadu w niedzielę). Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakacie w przedsionku kościoła.
  9. W środę, w kościele na Kazanowie odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa. Relikwie będzie można nawiedzić od godz. 7.00 do 18.00.
  10. Od 13 listopada u księży salezjanów będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.30 do 17.00.
  11. W przedsionku kościoła można zakupić prasę: nasze pismo parafialne „Na Karmel”. Polecamy również „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.