XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 XI 2022

  1. Do wtorku otwarta będzie krypta pod naszym kościołem.
  2. W przedsionku kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii lub na furcie.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Msza w intencji osób polecanych w wypominkach codziennie o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 17.00.
  4. W środę adoracja od godz. 15.00 do 18.00, w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa.
  5. W piątek po Mszy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. W naszym domu rekolekcyjnym organizujemy dni skupienia pod tytułem: Weekend pustelniczy. Będzie to czas skupienia przeżywany w milczeniu, z możliwością kierownictwa duchowego, czas na Adorację Najświętszego Sakramentu i osobistą modlitwę. Terminy dni skupienia: 25 – 27 listopada oraz 16 – 18 grudnia (od piątku wieczorem do obiadu w niedzielę). Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakacie w przedsionku kościoła.
  7. Prezydent Miasta Przemyśla, Starostwo Powiatowe oraz Dowództwo Garnizonu Przemyśl zapraszają do udziału w uroczystościach z okazji 104. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala 11 listopada o godz. 10.00 w archikatedrze. Pamiętajmy, aby na święto niepodległości wywiesić flagę narodową.
  8. W piątek 11 listopada na terenie Archidiecezji Przemyskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, ks. abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.
  9. W przedsionku kościoła można zakupić prasę. Jest już najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”. Polecamy również „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.