III Niedziela Wielkanocna – 1 V 2022

1. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu o godz. 17.30, zaś w niedzielę i uroczystości o 16.30.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i modlitwy słowem Bożym.

3. W poniedziałek 2 maja obchodzimy Dzień Flagi. Zachęcamy do wywieszenia flag i naszych symboli narodowych przy domach i mieszkaniach.

4. We wtorek 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msza św. jak w niedzielę.

5. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy panie na Wynagradzającą Adorację Kobiet. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. wieczornej, będzie trwała do godz. 20.00.

7. Ze względu na biały tydzień i nabożeństwo majowe nie będzie w tym tygodniu nabożeństwa do św. Józefa i Matki Bożej Szkaplerznej.

8. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Przemyskiej oraz Duszpasterstwo grup charyzmatycznych zapraszają do udziału w warsztatach dla małżonków pt.: „Kochajmy od nowa”. Warsztaty będą miały miejsce 14 maja, w sobotę w Domu Katolickim „Roma”. Prowadzić je będą znani terapeuci par małżeńskich Joanna i Norbert Dawidczykowie. W programie: modlitwa małżeńska, warsztaty i konferencje oraz Msza św., która będzie sprawowana w naszym kościele o godz. 16.30. Szczegóły na plakacie w przedsionku.

9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”, nowy numer „Rycerzyka Niepokalanej w cenie 6 zł, „Głos Karmelu” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Maturzystom życzymy powodzenia i zapewniamy o modlitwie w waszej intencji.