XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” wspólnocie Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno Modlitewnego oraz jej opiekunowi o. Andrzejowi za przygotowanie i poprowadzenie czuwania w dniu wspomnienia naszej siostry w Karmelu św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego. 
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 oraz możliwość spowiedzi w tym czasie. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa z przedstawieniem próśb pozostawionych na kartkach w skrzynce intencji znajdującej się przy ołtarzu św. Józefa. 
  3. W piątek będziemy przeżywali 84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Msza św. z udziałem pocztów sztandarowych oraz kombatantów będzie sprawowana tego dnia o godz. 16.00 w naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ofiar II wojny światowej.
  4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek adoracja wynagradzająca po Mszy wieczornej do godz. 20.00. Zapraszamy do wspólnego trwania przed Jezusem Eucharystycznym.
  5. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi po Mszy św. wieczornej.
  6. Zmiana tajemnic żywego różańca w niedzielę za tydzień o godz. 9.30.
  7. Od najbliższego piątku rozpoczniemy, w ramach duchowego przygotowania, diecezjalną nowennę przed beatyfikacją Rodziny Ulmów, codziennie po Mszy św. wieczornej. 
  8. Ojcowie reformaci zapraszają na konferencję naukową pt. „Przeszłość, która inspiruje – karty z życia bł. Krystyna Gondka”. Wydarzenie będzie miało miejsce 8 września w Sali duszpasterskiej. Więcej informacji na plakacie w przedsionku.
  9. W przedsionku kościoła znajduje się prasa katolicka. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  10. Naszym Parafianom, Przyjaciołom naszego kościoła oraz Gościom życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia.