XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia procesji na zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz odpustu parafialnego. Szczególnie dziękujemy siostrom służebniczkom, sercankom i michalitkom, które podjęły wysiłek przygotowania ołtarzy, dzieciom, ich najbliższym, panu organiście, służbie liturgicznej, wszystkim wspólnotom parafialnym za zaangażowanie. Dziękujemy za udekorowanie mieszkań na trasie procesji oraz za obecność i dar wspólnej modlitwy.
  2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, dziś o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 17.30.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi.
  5. Spotkanie popielgrzymkowe osób, które uczestniczyły w maju w pielgrzymce do Medjugorje w czwartek o godz. 16.30 w ogrodzie klasztornym. Wejście furtką przy dzwonach.
  6. Dobiega końca rok szkolny. Niech nie zabraknie dziękczynienia za przeżycie tego roku szkolnego. Prośmy Boga o spokojne i bezpieczne wakacje. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 23 czerwca o godz. 8.00.
  7. Również w piątek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Modlimy się za wszystkich ojców, wypraszajmy dla żyjących Boże błogosławieństwo, dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia.
  8. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  9. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego wypoczynku i wielu pięknych chwil w jedności z Chrystusem.