VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Wczoraj o godz. 11.00 grupa dzieci przyjęła po raz pierwszy Komunię świętą. Od dzisiaj dzieci przeżywają biały tydzień. Prosimy o modlitwę, by w ich życiu nigdy nie zerwała się więź z Jezusem. Dziękujemy s. Anicie i o. Damianowi oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci do I Komunii św.
  2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu o godz. 17.30, zaś w niedzielę o 16.30.
  3. Ze względu na biały tydzień i na nabożeństwo majowe nie będzie w tym tygodniu nabożeństwa do św. Józefa, Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Jest to dzień imienin Biskupa Stanisława Jamrozka. Otoczmy Solenizanta naszą modlitwą.
  5. Również w środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi. Adoracja rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa.
  7. Od piątku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego. 
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytania prasy katolickiej: jest najnowszy numer pisma „Na Karmel” oraz: „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. 
  9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.