V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i przebieg peregrynacji Obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzieciom i ich rodzicom, s. Anicie, Bractwu św. Józefa, służbie liturgicznej, scholii i panu organiście, s. Filomenie, paniom ze świecami oraz wspólnotom zaangażowanym w czuwanie przy Obrazie serdeczne BÓG ZAPŁAĆ. 
 2. Niebawem rozpoczniemy miesiąc maj. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu o godz. 17.30, zaś w niedzielę o 16.30.
 3. W poniedziałek nie będzie po Mszy św. modlitwy wstawienniczej oraz poświęcenia z egzorcyzmem soli i wody. Będzie natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez diakonię muzyczną Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno Modlitewnego.
 4. W czwartek 2 maja obchodzimy Dzień Flagi. Zachęcamy do wywieszenia flag i naszych symboli narodowych przy domach i mieszkaniach. 
 5. W piątek 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 11.30 i 18.00. Nie będzie Mszy o godz. 10.00.
 6. W piątek 3 maja o godzinie 16.00 rozpocznie się spowiedź dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej; natomiast od godz. 17.00 do Mszy świętej wieczornej zapraszamy pozostałych chętnych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 7. Z racji nabożeństwa majowego nie będzie Adoracji Wynagradzającej po Mszy wieczornej w piątek oraz różańca wynagradzającego w sobotę.
 8. W sobotę o godzinie 11.00 będzie sprawowana uroczysta Msza święta, podczas której dzieci po raz pierwszy przyjmą Komunię świętą, czyli Ciało Chrystusa ukryte pod postacią chleba. Otoczmy ich naszą modlitwą i złóżmy wobec najmłodszych świadectwo głębokiej wiary w realną obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 9. Za tydzień w niedzielę o godz. 9.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 10. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel”„Głos Karmelu”„Niedziela”„Gość Niedzielny” oraz wydanie specjalne „Gościa” poświęcone w całości Maryi. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
 11. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.