VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę 16.30.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W te dni będziemy korzystać ze specjalnych formularzy mszalnych: W poniedziałek: „w okresie zasiewów”, we wtorek: „o uświęcenie pracy ludzkiej” i w środę: „za głodujących”.
  3. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. W pozostałe dni spowiadamy od 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa.
  5. Od piątku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
  6. Ojciec Marek Śleziak otrzymał od ojca prowincjała skierowanie do wspólnoty w Lublinie i posługi przy tamtym klasztorze. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10.00 podziękujemy o. Markowi za wieloletnią posługę w naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za o. Marka.
  7. Ze względu na nabożeństwo majowe nie będzie w tym tygodniu nabożeństw: do św. Józefa, Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
  8. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: nasze pismo „Na Karmel” oraz „Głos Karmelu”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
  9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.