V NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, w niedziele o 16.30.
  2. Dzisiaj dzieci przeżywają dzień swej I Komunii św. Prosimy o modlitwę, by w ich życiu nigdy nie zerwała się więź z Jezusem. Dziękujemy s. Anicie i o. Andrzejowi oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci do I Komunii św.
  3. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin Biskupa Stanisława Jamrozka. Otoczmy solenizanta naszą modlitwą.
  4. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi. Adoracja rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. Ze względu biały tydzień i na nabożeństwo majowe nie będzie w tym tygodniu nabożeństwa do św. Józefa, Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny zaprasza na studium biblijne nt. Listów św. Pawła, które poprowadzi dr Danuta Piekarz, znana krakowska biblistka. Studium odbędzie się w dniach 19-21 maja w naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
  7. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Na Karmel”, „Głos Karmelu” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Można ją nabyć w przedsionku kościoła.
  8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.