I NIEDZIELA ADWENTU

   1. Rozpoczynamy adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa.
   2. Msze roratnie codziennie o godz. 18.00, dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 16.30.
   3. Wypominki do środy o godz. 17.30, dzisiaj o 16.30.
   4. Jutro, 28 listopada po Mszy św. wieczornej modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie oraz poświęcenie z egzorcyzmem wody, soli i oleju.
   5. W środę swoje imieniny będą obchodzili ojcowie Andrzej Ruszała i Andrzej Cekiera. Prosimy o modlitwę w intencji solenizantów i już dzisiaj życzymy im wiele Bożej łaski i opieki Patrona. Msza w ich intencji będzie w środę o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
   6. W środę adoracja od godz. 15.00 do Mszy wieczornej; w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa, w czasie którego przedstawimy prośby pozostawione na kartkach.
   7. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Bractwa św. Józefa w salce nad zakrystią. Bractwo serdecznie zaprasza na spotkanie panów pragnących pogłębić swą wiarę oraz doświadczenie ojcostwa na wzór św. Józefa. Do wspólnoty przyjmowani są panowie w każdym wieku.
   8. W tym tygodniu przepada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną oraz adorację wynagradzającą. Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.
   9. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.
   10. Zapraszamy na środę 30 listopada na wieczór poezji pt. „Wstań i idź”, w wykonaniu Stowarzyszenia Twórców Kultury w Przemyślu. Recytowane będą wiersze poetów romantycznych. Spotkanie będzie miało miejsce o godz. 19.30 w sali rycerskiej naszego klasztoru. Wejście przez furtę klasztorną.
   11. W zakrystii można nabyć świece wigilijne Caritas oraz opłatki.
   12. Przed kościołem trwa dzisiaj zbiórka na pomoc w leczeniu małej Poli Mateuszek, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. W imieniu rodziców dziękujemy za wsparcie.
   13. Nauki przedmałżeńskie w miesiącu grudniu będą głoszone w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 19.00 w sali katechetycznej na plebanii. Pierwsze spotkanie 2 grudnia.
   14. W przedsionku kościoła można zakupić prasę. Polecamy „Niedzielę” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym znajduje się kalendarz na nowy rok.
   15. Wszystkim z serca życzymy błogosławionego adwentu, rodzinnej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.