BOŻE NARODZENIE

  1. Serdecznie dziękujemy osobom, które przygotowały naszą parafialną świątynię na święta. Niech Pan Bóg błogosławi i wynagradza każdy poniesiony trud.
  2. Równie serdecznie dziękuję moim współbraciom za posługę w konfesjonale.
  3. W poniedziałek 26 grudnia Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. We wtorek 27 grudnia Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W środę 28 grudnia Święto świętych Młodzianków, męczenników, natomiast w piątek 30 grudnia Święto Świętej Rodziny.
  4. W środę nie będzie adoracji i spowiedzi od 15.00 do 18.00.
  5. Nabożeństwa w tym tygodniu: w środę do św. Józefa, w piątek do Miłosierdzia Bożego. W sobotę nie będzie nabożeństwa do Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. W sobotę 31 grudnia nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 17.30. Będziemy prosić Boga o błogosławieństwo na cały Nowy Rok. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.Na godzinę 18.00 zapraszamy na Mszę św. imieninową w intencji o. Sylwestra, któremu już dzisiaj życzymy doświadczenia Bożego narodzenia w sercu; niech to doświadczenie zrodzi w Ojca sercu radość i pokój.
  7. W niedzielę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy dzień nowego roku to tradycyjnie dzień modlitw o pokój na świecie.
  8. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic żywego różańca o godz. 9.30.
  9. Polecamy czasopisma katolickie. W „Niedzieli” kalendarz na nowy rok.
  10. Życzymy wszystkim radosnego świętowania, nieco odpoczynku od codziennych zmagań, a nade wszystko Bożego pokoju płynącego z betlejemskiej stajenki.