VI Niedziela Wielkanocna – 9 V 2021

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Jezusa.

2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 17.30, zaś w niedzielę 16.30.

3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji. Skrzynka znajduje się przy obrazie Świętego.

4. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.

5. W przyszłą niedzielę 16 maja o godz. 10.00 sprawowana będzie Eucharystia w intencji polskich emigrantów ich rodzin oraz zmarłych na obczyźnie. Osobiste intencje można składać w zakrystii lub za pomocą poczty elektronicznej.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wspólnotom parafialnym, rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz ofiarodawcom indywidualnym za pomoc w zakupie nowego ekranu, dzięki któremu – mamy nadzieję – śpiew w naszej świątyni zabrzmi jeszcze piękniej i donośniej.

7. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Tematem wiodącym „Gościa Niedzielnego” jest zagadnienie starości, jak ją przeżyć i czy rzeczywiście – jak czasem mawiamy – nie udała się ona Panu Bogu. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.