V Niedziela Wielkanocna – 2 V 2021

1. Dzisiaj w naszym kościele 36 dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swego serca. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do przeżycia Białego Tygodnia. Spotykamy się w naszej świątyni w poniedziałek o godz. 11.30, w pozostałe dni o 17.30.

2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu o godz. 17.30, zaś w niedzielę i uroczystości o 16.30.

3. Jutro uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msza św. jak w niedzielę.

4. We wtorek rozpoczynają się matury, które wieńczą niełatwy dla uczniów czas nauki. Pamiętajmy o maturzystach w modlitwie do Ducha Świętego.

5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo przed obrazem św. Józefa, z przedstawieniem próśb pozostawionych w skrzynce intencji. Skrzynka znajduje się przy obrazie Świętego.

6. W środę od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek udamy się do chorych z posługą sakramentalną.

8. W przyszłą niedzielę 9 maja zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 9.30.

9. Również w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie młodzieży klas 6 przygotowującej się do bierzmowania.

10. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję „woskowy recykling”. Akcja polega na zbiórce wypalonych, starych, niepotrzebnych świec. Dzięki tej zbiórce pozyskamy nowe świece do naszego kościoła. Zużyte świece można składać w zakrystii.

11. W przedsionku znajduje się prasa katolicka: najnowszy numer naszego pisma „Na Karmel” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Serdecznie zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

12. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.