III Niedziela Adwentu – 13 XII 2020

1. Trwamy w adwentowym oczekiwaniu. Zapraszamy do wspólnego przeżycia rekolekcji, które potrwają do środy. Już dzisiaj dziękujemy o. Piotrowi Henslowi za podjęty dla nas trud. Nauki rekolekcyjne usłyszymy każdego dnia podczas Mszy św. o godz. 18.00.

2. Serdecznie zapraszamy na roraty od wtorku do soboty o godz. 18.00. Z racji uroczystości św. Jana od Krzyża jutro rorat nie będzie. Roraty dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17.00.

3. Trwa w naszym kościele modlitwa różańcowa przy Matce Bożej Uśmiechu. Intencja jest konkretna, prosimy „o pokój w sercach w tych trudnych czasach”. Na różańcu modlimy się codziennie o godz. 20.00. Zapraszamy do udziału. Różaniec jest transmitowany na naszym kanale YouTube o nazwie „Przemyśl Karmel”, zatem można w nim uczestniczyć także online.

4. W dniu dzisiejszym harcerze z 99 Przemyskiej Drużyny Starszoharcerskiej imienia Pułkownika Witolda Pileckiego będą rozprowadzać sianko pod obrus wigilijny. Harcerzy wraz z siankiem będzie można spotkać przed wejściem głównym do kościoła.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne. Rozpocznie się o godz. 16.45. W planie: krótka konferencja, modlitwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz Msza św. roratnia.

6. W zakrystii można nabyć opłatki, nie ma już świec wigilijnych. Jest także do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz naszego pisma „Na Karmel”.

7. Do końca trwania rekolekcji będzie również do nabycia książka autorstwa o. Piotra, naszego rekolekcjonisty pt. „Nie ma jak u Mamy”. Są to prosto, lecz głęboko napisane rozważania szkaplerzne. Chętnych zapraszamy do zakrystii.

8. Błogosławionej niedzieli, głębokiego przeżycia rekolekcji adwentowych oraz pięknego, pełnego pokoju tygodnia. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.