II Niedziela Wielkiego Postu – 28 II 2021

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.00. Taca przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.

2. We wtorek o godz. 17.15 misyjna droga krzyżowa.

3. W środę kolejny dzień nowenny przed Uroczystością św. Józefa, na którą szczególnie serdecznie zapraszamy. Msza św. wraz z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 18.00. Przy ołtarzu św. Józefa znajduje się skrzynka, do której można składać prośby. Będą one odczytywane w czasie nowenny.

4. Również w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00 i możliwość spowiedzi w tym czasie.

5. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.15.

6. W piątek udamy się z posługą do chorych i starszych parafian. Adresy zainteresowanych osób można zgłaszać w zakrystii lub na furcie.

7. Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu marcu będą w parafii świętych Cyryla Metodego i Benedykta na Kazanowie w Przemyślu w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 8 marca.

8. Na stoliku w przedsionku znajdują się skarbonki Caritas, które możemy wykorzystać do praktykowania jałmużny wielkopostnej. Skarbonki będziemy składać w kościele w Niedzielę Miłosierdzia. W zakrystii można również nabyć miód w cenie 10 zł oraz paschaliki w cenie 8 zł. Wszystkie ofiary zostaną przekazane na cele Hospicjum i innych placówek prowadzonych przez Caritas naszej archidiecezji.

9. W przedsionku kościoła do nabycia pisma katolickie: „Na Karmel”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.

10. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszystkiego co dobre.